Fundacja POLSAT laureatem Honorowej Perły w kategorii krzewienia wartości społecznych!

28 listopada 2011 działalność Fundacji POLSAT i Prezes Małgorzaty Żak została uhonorowana nagrodą - Perła Honorowa Polish Market. Wyróżnienie zostało  przyznane w kategorii krzewienia wartości społecznych, przez Kapitułę na czele, której zasiada prof. Jerzy Buzek. Perły Honorowe zostały wręczone w czasie Uroczystej Gali Pereł Polskiej Gospodarki.

Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna teraz, w roku naszego jubileuszu 15-lecia działalności. Jest dla nas szczególnym wyróżnieniem i docenieniem naszej pracy a dla naszych darczyńców sygnałem, że dobrze zainwestowali swoje serca." - skomentowała przyznanie wyróżnienia Małgorzata Żak, Prezes Fundacji POLSAT.