Małgorzata Żak, Prezes Fundacji POLSAT odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Odznaczenie wręczone zostało przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w czasie uroczystości w Pałacu Prezydenckim 5 grudnia 2011 roku. Order nadawany jest za wybitne zasługi położone w służbie państwu i społeczeństwu,
a zwłaszcza za wybitne osiągnięcia w działalności publicznej i społecznej.

Jestem zaszczycona mogąc odebrać tak wysokie odznaczenie. Praca społeczna to również dawanie siebie innym, dzielenie się z innymi ludźmi swoimi emocjami i doświadczeniem. Nie zawsze jest to łatwe, szczególnie gdy w grę wchodzi walka o życie lub zdrowie chorego dziecka - to codzienne problemy naszych podopiecznych. Bardzo się cieszę, że udaje nam się skutecznie pomagać od tylu lat, każdego dnia od nowa." - skomentowała przyjęcie odznaczenia Małgorzata  Żak, prezes Fundacji POLSAT.

Razem z Panią Prezes Małgorzatą Żak odznaczenie odebrali przedstawiciele polskich fundacji i organizacji społecznych.