WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z docierającymi do nas informacjami o działaniach Fundacji Polsad z siedzibą we Wrocławiu informujemy, że wszelkie zbiórki organizowane przez Fundację o nazwie Polsad nie są naszą akcją i zebrane środki trafiają na konto Fundacji Polsad.

Fundacja POLSAT nie jest w żaden sposób związana z działaniami Fundacji Polsad.

Jednocześnie informujemy, że Fundacja POLSAT z siedzibą w Warszawie nie prowadzi zbiórek na ulicach miast oraz nie wysyła wolontariuszy, którzy odwiedzają Państwa w mieszkaniach do zbierania środków finansowych.

Bardzo prosimy o sprawdzanie Fundacji, którym Państwo pomagają.