06.04.2016 - RUSZYŁA II EDYCJA PROGRAMU „POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”
    Polski Komitet Olimpijski, firma Procter & Gamble, Telewizja Polsat oraz Grey Group wspólnie wspierają młodych sportowców!

29.03.2016 - Fundacja POLSAT przekazała 548 845,02 zł dla nowego Dziecięcego Centrum Transplantacji!
    23 marca 2016 roku w Instytucie Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie zostało uroczyście otwarte Dziecięce Centrum Transplantacji. Na wyposażenie tego Centrum Fundacja POLSAT przekazała 548 845,02 zł.

23.06.2015 - "Z dumą wspieramy mamy"
    Nowy projekt Procter&Gamble i Fundacji Polsat, który zapewni mamom domowe warunki podczas pobytu ich dzieci w szpitalu.

10.06.2015 - XVI Charytatywny Balu Dziennikarzy dla podopiecznych Fundacji Polsat
    Bal odbył się 7 lutego., tradycyjnie już w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Uczelnia jest partnerem strategicznym Fundacji. W Balu uczestniczyło około 1000 gości, przedstawicieli mediów, świata biznesu, polityki i kultury.

10.06.2015 - PARLAMENT NA SZCZYT DLA DZIECI
    Wyprawa charytatywna parlamentarzystów zdobyła szczyt Kilimandżaro (5895 m). „Zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi, odpoczywamy w obozie na 4500 m. Dzisiaj schodzimy jeszcze niżej o 600 m”- poinformował 28 stycznia Tomasz Kobielski, himalaista, który prowadził grupę parlamentarzystów.

10.06.2015 - NOWA EDYCJA POLSKICH NADZIEI OLIMPIJSKICH
    3 marca ruszyła nowa edycja programu grantowego Polskie Nadzieje Olimpijskie. Wnioski o dofinansowanie aktywności sportowej dzieci i młodzieży można było składać za pomocą wypełnionego formularza on-line do 10 kwietnia.

10.06.2015 - WSPARCIE KLINIKI PEDIATRII I CHORÓB INFEKCYJNYCH W SAMODZIELNYM PUBLICZNYM SZPITALU KLINICZNYM NR 1 WE WROCŁAWIU.
    W kwietniu zostało otwarte we Wrocławiu Uniwersyteckie Centrum Pediatryczne w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1. W nowym Centrum Pediatrycznym będzie m.in. możliwość stworzenia wspólnego dla Klinik Pediatrycznych punktu diagnostyki obrazowej a także będą lepsze warunki dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu.

10.06.2015 - STANDARDY DLA FUNDACJI KORPORACYJNYCH
    Przez ostatnie 3 lata Fundacja Polsat wspólnie z 45 innymi fundacjami uczestniczyła w pracach nad standardami fundacji korporacyjnych. Wynikiem tych prac jest pierwszy w Polsce podręcznik dla osób zarządzających takimi fundacjami. Podręcznik zawiera standardy działania wraz z mechanizmem ich weryfikacji, praktyczne wskazówki, dobre przykłady i bazę wiedzy.

10.06.2015 - FUNDACJA POLSAT OBJĘŁA PATRONATEM FORUM RODZICÓW
    W dniach 17-23 czerwca w Poznaniu odbędzie się XVII Sympozjum Naukowo - Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt."Neurorehabilitacja". W spotkaniu weźmie udział ok. 800 uczestników z całego świata, w tym lekarze fizjoterapeuci oraz eksperci zajmujący się problematyką medycyny rozwojowej.

10.06.2015 - PRZEKAZALIŚMY 250 000 ZŁ NA ZAKUP NOWEGO SZTUCZNEGO PŁUCO-SERCA DLA KLINIKI KARDIOCHIRURGII W INSTYTUCIE CENTRUM ZDROWIA MATKI POLSKI W ŁODZI
    14 maja uroczyście został przekazany aparat do krążenia pozaustrojowego (sztuczne płuco – serce) zakupiony dla Kliniki Kardiochirurgii ze środków zbiórki publicznej zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Kardiologii i Kardiochirurgii Wad Wrodzonych Serca Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi “Mamy serce”.