10.06.2015 - STANDARDY DLA FUNDACJI KORPORACYJNYCH
    Przez ostatnie 3 lata Fundacja Polsat wspólnie z 45 innymi fundacjami uczestniczyła w pracach nad standardami fundacji korporacyjnych. Wynikiem tych prac jest pierwszy w Polsce podręcznik dla osób zarządzających takimi fundacjami. Podręcznik zawiera standardy działania wraz z mechanizmem ich weryfikacji, praktyczne wskazówki, dobre przykłady i bazę wiedzy.

10.06.2015 - FUNDACJA POLSAT OBJĘŁA PATRONATEM FORUM RODZICÓW
    W dniach 17-23 czerwca w Poznaniu odbędzie się XVII Sympozjum Naukowo - Szkoleniowe Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt."Neurorehabilitacja". W spotkaniu weźmie udział ok. 800 uczestników z całego świata, w tym lekarze fizjoterapeuci oraz eksperci zajmujący się problematyką medycyny rozwojowej.

10.06.2015 - PRZEKAZALIŚMY 250 000 ZŁ NA ZAKUP NOWEGO SZTUCZNEGO PŁUCO-SERCA DLA KLINIKI KARDIOCHIRURGII W INSTYTUCIE CENTRUM ZDROWIA MATKI POLSKI W ŁODZI
    14 maja uroczyście został przekazany aparat do krążenia pozaustrojowego (sztuczne płuco – serce) zakupiony dla Kliniki Kardiochirurgii ze środków zbiórki publicznej zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Kardiologii i Kardiochirurgii Wad Wrodzonych Serca Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi “Mamy serce”.

27.05.2015 - DZIENNIKARZE CZYTAJĄ DZIECIOM
    Edukacyjne słuchowisko "Kosmyk i Flo" o niewidomym ośmiolatku i wróżce, w postaci audiobooka będzie dostępne od 1 czerwca na audioteka.pl. Zebrane pieniądze trafią do potrzebujących dzieci.

06.03.2015 - NOWA EDYCJA PROGRAMU ‘POLSKIE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”
    W drodze na olimpijskie podium. Program Polskie Nadzieje Olimpijskie — wspólnie dla rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży w Polsce

04.02.2015 - Sprawozdanie Fundacji POLSAT z ogólnokrajowej zbiórki publicznej przeprowadzonej od dnia 01 stycznia 2014r. do dnia 31 grudnia 2014r.
    Fundacja POLSAT z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ostrobramskiej 77 przeprowadził zbiórkę publiczną, na mocy zezwolenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr 531/2012 z dnia 16.12.2013r.

08.12.2014 - Sukces 11 edycji akcji Mikołajkowy Blok Reklamowy!
    MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY oglądało prawie 7 mln widzów! Zebraliśmy ponad 1,5 miliona złotych dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji POLSAT. Charytatywny MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY nadany 6 grudnia o godzinie 18:45 przyciągnął przed telewizory prawie siedem milionów widzów!

03.12.2014 - POMOC dla Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Nowordka w Centrum Zdrowia Dziecka.
    Przeznaczyliśmy 2 000 000 zł na remont Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Nowordka w Centrum Zdrowia Dziecka połączony z jej rozbudową i modernizacją oraz 1 000 000 zł na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego! 3 grudnia nastąpiło otwarcie wyremontowanej i zmodernizowanej przez Fundację POLSAT Kliniki.

09.10.2014 - Fundacja POLSAT laureatem nagrody – Superlodołamacza – dla najlepszego z najlepszych!
    W dniu wczorajszym odbyła się Gala finałowa konkursu Lodołamacze 2014. Ideą konkursu LODOŁAMACZE jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego i zawodowego. Specjalne wyróżnienie - Superlodołamacza otrzymała Fundacja POLSAT za całokształt swojej osiemnastoletniej działalności.

29.09.2014 - Przed wyprawą charytatywną parlamentarzystów na Kilimandżaro
    W dniach od 22 stycznia do 3 lutego 2015 r. z inicjatywy Pani senator Alicji Chybickiej odbędzie się wyprawa charytatywna parlamentarzystów na Kilimandżaro. Parlamentarzyści zdobędą szczyt dla chorych dzieci, podopiecznych trzech Fundacji: „Akogo?”, Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” i Fundacji POLSAT.