10.12.2013 - 10. MIKOŁAJKOWY BLOK REKLAMOWY
    10. Mikołajkowy Blok Reklamowy oglądało prawie 7 mln widzów! Zebraliśmy niemal 1,5 miliona złotych dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji POLSAT.

21.11.2013 - Bądź sobą, ładuj dobrem! Pomagając z Plusem możesz wesprzeć Fundację Polsat!
    Pomagaj z Plusem to akcja charytatywna, w której klienci Plus na Kartę mogą wesprzeć osiem fundacji w tym między innymi Fundację Polsat. Wystarczy, że klienci sieci wskażą organizację i doładują konto, a Plus przekaże jej równowartość 10% każdego doładowania.

30.09.2013 - Otwarcie Pomorskiego Ośrodka Terapii Laserowej im. Fundacji POLSAT!
    Fundacja POLSAT zakupiła dla ośrodka 4 lasery o wartości 650 000 złotych!

02.10.2013 - WAŻNY KOMUNIKAT
    W związku z docierającymi do nas informacjami o działaniach Fundacji Polsad z siedzibą we Wrocławiu informujemy, że wszelkie zbiórki organizowane przez Fundację o nazwie Polsad nie są naszą akcją i zebrane środki trafiają na konto Fundacji Polsad.

10.09.2013 - Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci.
    Na antenie Telewizji POLSAT ruszyła kolejna, dziesiąta odsłona kampanii pod hasłem „Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci”. Spoty mają za zadanie pokazać wagę każdego, pojedynczego SMS-a o treści POMOC wysłanego by wesprzeć działania Fundacji – dofinansowanie rehabilitacji podopiecznych, remonty i wyposażenie szpitali oraz zakup i dofinansowanie leczenia. Kampania składa się z 3 30-sekundowych spotów. Emitowana będzie na antenie Telewizji POLSAT, Polsat Cafe, Polsat News i Polsat Play.

20.08.2013 - Zapraszamy na I Międzyfirmowy Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej, który odbędzie się 24 sierpnia w Warszawie.
    24 sierpnia Cyfrowy Polsat i Fundacja Polsat zapraszają na I Międzyfirmowy Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej, który rozegrany zostanie na obiekcie sportowym Let’s Go przy ulicy Koncertowej 4 w Warszawie.

05.06.2013 - Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci.
    Na antenie Telewizji POLSAT ruszyła kolejna, dziewiąta już odsłona kampanii pod hasłem „Fundacja POLSAT – Jesteśmy dla dzieci”. Bohaterami kampanii są widzowie, którzy poruszeni historiami chorych dzieci pomagają podopiecznym Fundacji POLSAT wysyłając SMS o treści POMOC na numer 7531 i zachęcając innych do pomocy.

22.04.2013 - Fundacja POLSAT laureatem nagrody – Lider Ochrony Zdrowia – Działalność na Rzecz Pacjenta.
    18 kwietnia wiceprezes Fundacji POLSAT Krystyna Holc odebrała nagrodę przyznaną przez czasopismo „Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia”. Celem konkursu w kategorii Lider Ochrony Zdrowia – Działalność na Rzecz Pacjenta jest wyróżnienie osoby, przedsięwzięcia lub działania dokonanego w roku 2012 o charakterze prospołecznym. Kapituła Konkursu nominowała Fundację POLSAT w uznaniu całokształtu jej szesnastoletnich działań na rzecz ratowania zdrowia i życia dzieci.

05.04.2013 - Otwarcie Poradni dla osób z autyzmem dziecięcym w Józefowie
    Fundacja POLSAT sfinansowała powstanie poradni Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

14.03.2013 - Uroczyste otwarcie szkoły w Dąbrowie Górniczej.
    15 marca 2013 roku odbędzie sie Uroczyste otwarcie Szkoły w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych im. Zofii Książek Bregułowej w Dąbrowie Górniczej.