Fundacja Polsat

Podziel się Posiłkiem – Koncert Gwiazd

Rozpoczyna się czwarta edycja programu „Podziel się Posiłkiem”, którego głównym celem jest rozwiązanie problemu niedożywiania dzieci w Polsce.

Uroczysta inauguracja programu nastąpi w niedzielę 27.08. br. o godzinie 19.30 w Radomiu podczas koncertu, relacjonowanego na żywo w Telewizji POLSAT. Gwiazdami koncertu będą: Monika Brodka, Kasia Cerekwicka, Kasia Kowalska, Krzysztof Kiljański, Mandaryna, Maryla Rodowicz, Stachursky, Lidia Kopania i Ania Szarmach. Koncert poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Podczas poprzednich edycji programu „Podziel się Posiłkiem” zebrano żywność i pieniądze, dzięki którym wydano ponad 2 miliony posiłków dla najbardziej potrzebujących dzieci.
Program można było wesprzeć kupując produkty Danone oznaczone logo programu „Podziel się Posiłkiem” oraz przekazując żywność podczas ogólnopolskiej zbiórki żywności.
42 organizacje skorzystały z dotacji w ramach programu grantowego „Masz pomysł? Podziel się Posiłkiem!”, który wspiera lokalne działania na rzecz eliminowania problemu niedożywienia i zjawiska wykluczenia społecznego.

Realizacja programu i skuteczna walka z niedożywieniem dzieci jest możliwa dzięki partnerskiej współpracy biznesu, samorządu, organizacji pozarządowych i mediów.

Organizatorami tegorocznej edycji programu są Danone i Fundacja POLSAT, a partnerem strategicznym - Banki Żywności.