03.06.2019 - „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” - 200 tysięcy złotych zebranych w ramach wirtualnej skarbonki!
    Zebrana w dniach 1 i 2 czerwca, a także podczas koncertu „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” kwota zostanie przeznaczona na zakup aparatu USG dla Oddziału Położniczo-Neonatologicznego w Szpitalu w Lubartowie.

21.05.2019 - „Dzień Dziecka z Fundacją Polsat” - koncert z Lubartowa na antenie Telewizji Polsat
    Już w niedzielę, 2 czerwca od godziny 16:40 widzowie ze swoimi pociechami będą mogli bawić się do największych przebojów oraz hitów również z repertuaru dziecięcego, podczas koncertu z okazji Dnia Dziecka, prosto z malowniczego Lubartowa. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Organizatorami koncertu są Telewizja Polsat oraz Powiat Lubartowski.

05.02.2019 - Kampania „1% podatku” Fundacji Polsat na antenach Polsatu
    2 lutego 2019 roku ruszyła kampania Fundacji Polsat i Telewizji Polsat zachęcająca do przekazywania 1% podatku na działania Fundacji. Celem kampanii jest zwiększenie świadomości podatnika o możliwości przekazania jednego procenta swojego podatku na pomoc chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji Polsat.

07.12.2018 - 6,1 mln widzów obejrzało 15. Mikołajkowy Blok Reklamowy!
    Ponad 1,3 miliona złotych zebranych dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji POLSAT.

21.11.2018 - To już 15. Mikołajkowy Blok Reklamowy!
    „6 grudnia, godzina 18:45, oglądajcie i pomagajcie. To prosty gest!”. Już po raz piętnasty zobaczymy charytatywny Mikołajkowy Blok Reklamowy.

04.10.2018 - Fundacja Polsat otrzymała Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka.
    To zaszczytne wyróżnienie zostało przyznane naszej Fundacji, przez Rzecznika Praw Dziecka, Marka Michalaka, jak sam powiedział: „za tysiące uratowanych dzieci, za ich życie i zdrowie, za wspomaganie szpitali pediatrycznych”.

10.07.2018 - Nowoczesny aparat USG od Fundacji Polsat dla Oddziału Pediatrycznego i Pediatrycznej Izby Przyjęć w Powiatowym Centrum Zdrowia Dziecka w Otwocku.
    Fundacja Polsat przekazała Oddziałowi Pediatrycznemu i Pediatrycznej Izbie Przyjęć w Powiatowym Centrum Zdrowia Dziecka w Otwocku nowoczesny aparat USG o wartości ponad 200 tysięcy złotych.

15.06.2018 - Nowy, specjalistyczny sprzęt dla Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w CZD
    Fundacja Polsat przekazała Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów IP Centrum Zdrowia Dziecka nowoczesny aparat USG z kolorowym Dopplerem o wartości ok. 300 tysięcy złotych.

29.05.2018 - Pomorski Ośrodek Terapii Laserowej im. Fundacji Polsat wyremontowany i zmodernizowany. Będzie to największy tego typu Ośrodek w Polsce.
    2 czerwca odbędzie się uroczyste otwarcie wyremontowanych nowych pomieszczeń dla Pomorskiego Ośrodka Terapii Laserowej. Jest to wspólny projekt Fundacji Polsat i Szpitala im. M. Kopernika w Gdańsku, dzięki któremu powstała nowa, większa lokalizacja obejmująca również część łóżkową. Jest to najlepiej wyposażony Ośrodek Terapii Laserowej dla dzieci w Polsce.

25.05.2018 - Uroczyste Otwarcie zmodernizowanego Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu Zachodnim im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
    24 maja br. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu Zachodnim im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Renowacja jest już drugim wspólnym projektem marki Pampers i Fundacji Polsat, zrealizowanym jako część projektu Pampers „Wspólnie dbamy o bobasy”. W ramach renowacji Oddziału zostały wprowadzone udogodnienia, mające poprawić komfort rodziców, czuwających przy swoich pociechach w czasie ich hospitalizacji.