Fundacja Polsat

Aktualności

 • Więcej

  25.05.2018 - Uroczyste Otwarcie zmodernizowanego Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu Zachodnim im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
  24 maja br. odbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego Oddziału Pediatrycznego w Szpitalu Zachodnim im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim. Renowacja jest już drugim wspólnym projektem marki Pampers i Fundacji Polsat, zrealizowanym jako część projektu Pampers „Wspólnie dbamy o bobasy”. W ramach renowacji Oddziału zostały wprowadzone udogodnienia, mające poprawić komfort rodziców, czuwających przy swoich pociechach w czasie ich hospitalizacji.

 • Więcej

  18.05.2018 - „Będzie się działo - Dzień Dziecka” - koncert z Gdańska na antenie Telewizji Polsat
  Niespodzianki dla najmłodszych w dniu ich święta to już tradycja. W tym roku Telewizja Polsat i Fundacja Polsat zaprasza do Gdańska na niecodzienny koncert zatytułowany „Będzie się działo - Dzień Dziecka”. Transmisja w sobotę 2 czerwca od godziny 20:00 tylko w Polsacie. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

 • Więcej

  30.03.2018 - Rusza 4. edycja programu „Polskie Nadzieje Olimpijskie” Polskiego Komitetu Olimpijskiego, firmy Procter & Gamble oraz Telewizji POLSAT
  4 kwietnia 2018 r. rusza 4. już edycja programu „Polskie Nadzieje Olimpijskie”, którego celem jest udzielanie wsparcia klubom sportowym, w których trenuje młodzież oraz dzieci, zdrowa oraz chora i niepełnosprawna. Program jest wspólną inicjatywą Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Telewizji Polsat, firmy Procter & Gamble oraz agencji reklamowej Grey Group Poland. W tym roku do partnerów wspierających „Polskie Nadzieje Olimpijskie” dołączyła także Fundacja LOTOS.

 • Więcej

  21.12.2017 - „Kolędowanie z Fundacją POLSAT” na antenie Polsatu i Polsatu News
  W Wigilię Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania na pierwszą gwiazdkę i zaprosi do wspólnego śpiewania kolęd w programie „Kolędowanie z Fundacją POLSAT”.

 • Więcej

  21.12.2017 - Ponad 6 milionów widzów obejrzało 14. Mikołajkowy Blok Reklamowy!
  Ponad 1,2 miliona złotych zebranych dla chorych dzieci, podopiecznych Fundacji POLSAT.

 • Więcej

  21.11.2017 - Mikołajkowy Blok Reklamowy pomaga już po raz czternasty!
  Specjalny blok reklamowy będzie emitowany na antenie Telewizji Polsat, a także w telewizji internetowej IPLA. Dotychczas Fundacja Polsat objęła swoją pomocą ponad 30 tysięcy dzieci.

 • Więcej

  19.09.2017 - Nowoczesna metoda operowania rozszczepu kręgosłupa u płodu metodą fetoskopową dostępna w Polsce dzięki Fundacji Polsat
  Dzięki Fundacji Polsat, 11 września, po raz pierwszy w Polsce przeprowadzono operację rozszczepu kręgosłupa płodu w łonie matki metodą fetoskopową. Fundacja Polsat sfinansowała szkolenie lekarzy oraz zakup sprzętu medycznego niezbędnego do wykonania tego typu zabiegu.

 • Więcej

  12.07.2017 - Remont Oddziału Pediatrii w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku
  W tym roku Fundacja Polsat zaangażowała się w remont Oddziału Pediatrii w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku.

 • Więcej

  12.07.2017 - Wprowadzenie nowoczesnej metody leczenia rozszczepu kręgosłupa
  Leczenie odbywa się w łonie matki. Zabiegi będą dokonywane w I Katedrze i Klinice położnictwa i ginekologii WUM

 • Więcej

  02.05.2017 - 3 czerwca Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka w Otwocku
  Zapraszamy do wspólnej zabawy!

1 2 3 4 5