Fundacja Polsat na wielkim finale „Farmy”
Przedstawiciele Fundacji Polsat oraz jej podopieczni uczestniczyli w finale 5. sezonu programu „Farma”. Podopieczni mieli również okazję odwiedzić plan programu i doświadczyć życia na gospodarstwie.

Za nami wielki finał 5. sezonu programu „Farma”. Wieczór dostarczył widzom wielu emocji – był pełen wzruszeń, wspomnień i zaskakujących zwrotów akcji. W studiu obecni byli przedstawiciele Fundacji Polsat – Agnieszka Grzegorczyk, prezes fundacji, Sylwia Bednarska, członek zarządu fundacji oraz Bartosz Kwiatek, prowadzący program „Jesteśmy dla dzieci”. W finale uczestniczyli także podopieczni fundacji, którzy mieli okazję z bliska obserwować kulisy wielkiego telewizyjnego wydarzenia.
Szymon, Miłek i Paweł odwiedzili również plan programu, gdzie mogli zajrzeć za kulisy produkcji, spędzić czas ze zwierzętami oraz spróbować swoich sił w codziennych wiejskich obowiązkach. Podopieczni fundacji m.in. młócili zboże i poznawali życie na gospodarstwie, doświadczając atmosfery „Farmy” z zupełnie innej perspektywy.
