Podzielmy się dobrem w te święta

Nowe świąteczne spoty Fundacji Polsat i wsparcie Grupy Polsat donacją w wysokości ponad 60 tys. zł.

Podzielmy się dobrem w te święta

Już od 14 grudnia w Polsacie będą emitowane nowe spoty Fundacji Polsat. W nagraniach brały udział gwiazdy znane z produkcji Polsatu: Magdalena Stużyńska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jan i Lenka Kliment, Katarzyna Zielińska, Wojciech Błach, Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak i Jerzy Mielewski, a także podopieczni Domu dla Dzieci w Otwocku, który wspiera Fundacja Polsat.

Świąteczne spoty Fundacji

„Nie potrzeba wiele, aby zrobić coś dobrego dla innych. Podzielmy się ciepłem i miłością z tymi, którzy tego potrzebują”. Tymi słowami gwiazdy, podczas dekorowania świątecznych pierników, zachęcają w najnowszych spotach do wysyłania SMS-ów, z których dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Polsat. Świąteczne życzenia przy pięknie udekorowanej choince składają podopieczni Domu dla Dzieci w Otwocku. Placówkę tą wspiera Fundacja Polsat.
Widzowie Polsatu mogą zobaczyć najnowszą produkcję promującą Fundację Polsat między 14 grudnia a 6 stycznia. Reżyserem spotów jest Andrzej Szajewski, a producentem Luiza Biedrzycka.

Pierniczkowanie – tym razem online

Przygotowania do Bożego Narodzenia będą również obecne na profilu Fundacji Polsat na Instagramie. A to za sprawą pierniczkowania online organizowanego 13, 19 i 22 grudnia. Wezmą w nich udział m.in. Aneta Zając, Wojciech Błach, Nicole Bogdanowicz, Magdalena Stużyńska oraz Jerzy Mielewski. Zaproszone do pierniczkowania gwiazdy będą dzielić się swoimi wspomnieniami Świąt Bożego Narodzenia z czasów dzieciństwa, przypominać rodzinne tradycje czy prezenty znalezione pod choinką, które utkwiły im najbardziej w pamięci. W pierwszym pierniczkowaniu 13 grudnia o godzinie 17:00 wezmą udział Aneta Zając i Wojciech Błach, aktorzy serialu „Pierwsza Miłość”.

Wsparcie dla Fundacji Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek

W tym wyjątkowym okresie Fundacja Polsat wraz z Grupą Polsat już drugi rok z rzędu wesprze Fundację Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek, przekazując darowiznę w wysokości ponad 60 tysięcy złotych. Hospicjum udziela pomocy paliatywno – hospicyjnej dzieciom z chorobami ograniczającymi życie, chorobami nowotworowymi oraz przewlekłymi i nieuleczalnymi chorobami okresu rozwojowego.

  
   

Galeria zdjęć