Bartosz Kwiatek z nagrodą Perspektywy Medycyny 2022

Prowadzący program #JesteśmyDlaDzieci został wyróżniony w kategorii „Promocja zdrowia w mediach”.

Bartosz Kwiatek z nagrodą Perspektywy Medycyny 2022

W kolejnej edycji konkursu „Perspektywy Medycyny” zostały rozdane nagrody za osiągnięcia indywidualne i zespołowe z zakresu promocji i rozwoju medycyny w Polsce." Celem konkursu jest promowanie ekspertów, liderów i zespołów, które przyczyniają się do podnoszenia poziomu polskiej medycyny, wspierania pozytywnych zmian w ochronie zdrowia w Polsce, poprawiających jakość opieki medycznej, oraz popularyzację postaw prozdrowotnych" - informują organizatorzy.

Do konkursu zostało zgłoszonych kilkadziesiąt kandydatur, projektów i programów. Kapituła konkursu oceniała osiągnięcia kandydatów w zakresie wdrażania nowatorskich pomysłów, nowych metod diagnostycznych i leczenia, które przyczyniają się do podniesienia poziomu ochrony zdrowia. Brała także pod uwagę sukcesy placówek zarządzanych przez ekspertów, nowe strategie organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia, nowe metody diagnostyczne lub terapeutyczne służące poprawie zdrowia i jakości życia pacjentów oraz działania na rzecz unowocześniania polskiego systemu opieki zdrowotnej.

Bartosz Kwiatek, prowadzący program #JesteśmyDlaDzieci podczas Kongresu „Zdrowie Polaków” otrzymał nagrodę „Perspektywy Medycyny 2022” w kategorii „Promocja zdrowia w mediach”. Został doceniony za rzetelność i staranność, a także nowatorskie podejście do przedstawienia tematów dotyczących zdrowia. „Ja mam zawsze takie wrażenie, że jeżeli dzięki naszym programom ktokolwiek zechce sobie zrobić badania profilaktyczne, kontrolne, usłyszy jakąś dobrą radę, którą weźmie sobie do serca, a to wpłynie potem na jego dobrostan, stan zdrowia, to będzie to nasz wielki sukces.” - powiedział Bartosz Kwiatek.

Rozmowę z Bartoszem Kwiatkiem po odebraniu nagrody znajdziecie na polsatnews.pl.

Źródło: polsatnews.pl