Pomóż nam wybudować Centrum Chorób Rzadkich!

Wpłać dowolną darowiznę a Polkomtel dołoży drugie tyle!

Choroby rzadkie, wbrew nazwie, występują w Polsce dość często - według szacunków dotykają nawet 3 mln osób. Chorzy zmagający się z nimi zwykle mają te same problemy m.in.: słaby dostęp do diagnostyki, brak wielodyscyplinarnej kompleksowej opieki lekarskiej i bardzo drogie leki, które rzadko są refundowane przez NFZ.

Choroby rzadkie stanowią istotne wyzwanie dla opieki zdrowotnej i społecznej. Do tej pory zidentyfikowano ich około 8 tys. W Polsce choruje na nie około 3 mln osób. Aż 70 proc. chorych stanowią dzieci!
Dlatego wybudujemy Centrum Chorób Rzadkich w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Pomóż nam, aby powstało jak najszybciej!

Galeria zdjęć

Stan obecnych pomieszczeń, które zostaną wyremontowane i zaadaptowane pod Centrum Chorób Rzadkich.

Galeria zdjęć

Wizualizacja nowych pomieszczeń Centrum Chorób Rzadkich

Polkomtel sp. z o.o. podwoi Wasze wpłaty na rzecz Fundacji Polsat. Jeśli od 25.12.2020 roku do 31.03.2021 roku wpłacisz na zbiórkę Fundacji Polsat dotyczącą budowy Centrum Chorób Rzadkich w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie Polkomtel sp. z o.o. przekaże na rzecz Fundacji Polsat darowiznę w kwocie równej sumie wszystkich wpłat na ten cel. Maksymalna wartość darowizny Polkomtel sp. z o.o. wyniesie 1 milion zł.