Dzień Dziecka z superbohaterami

Już po raz trzeci pracownicy Polsat Media przebrani w stroje superbohaterów, postaci z popularnych bajek i filmów rozdali dzieciom w szpitalach w całej Polsce prezenty z okazji Dnia Dziecka. Akcja odbywa się pod patronatem Fundacji Polsat.

Dzień Dziecka z superbohaterami

W tym roku prezenty dzieciom rozdają między innymi Shrek i Fiona, Królewna Śnieżka, Elsa, Elvis Presley, czy Wonder Women. Prócz bajkowych postaci dzieci odwiedziły także gwiazdy Telewizji Polsat m.in. Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon oraz Patryk Cebulski.

- Po raz trzeci ruszamy z prezentami do dzieci ze szpitali w całej Polsce, chcemy, żeby dziś były uśmiechnięte. Będziemy w wielu placówkach - zaznaczył na antenie Polsat News Krzysztof Ibisz. Dodał, że ma nadzieję, że "mimo tej trudnej sytuacji dzieci, które są dziś chore, zaprowadzimy uśmiech na ich twarzach".

Prezenty otrzymały dzieci ze szpitali m.in. w Otwocku, Świdrze, Centrum Zdrowia Dziecka, w warszawskich placówkach przy ul. Niekłańskiej i ul. Banacha w Warszawie, jak również mali pacjenci z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki i Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi, a także szpitali w Lubartowie i Rybniku. Łącznie obdarowanych zostało około 1500 dzieciaków!

Galeria zdjęć