Rozlicz się sercem!

Przekaż swój 1% podatku Fundacji Polsat. To prosty gest!

Rozlicz się sercem!

W tym roku Fundacja Polsat obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Do tej pory pomogliśmy 38 323 dzieciom oraz wsparliśmy 2 637 placówek i ośrodków medycznych remontując je lub wyposażając w nowoczesny sprzęt medyczny. Łącznie przekazaliśmy na te cele ponad ćwierć miliarda złotych!

Dzięki wsparciu naszych Darczyńców udało się zrealizować w I kwartale 2021 roku kolejne ważne inicjatywy:
- Wybudowaliśmy Centrum Chorób Rzadkich im. Fundacji Polsat w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie,
- Wsparliśmy starania lekarzy neurologów oraz społeczności Rodzin SMA. Efektem akcji jest włączenie badania wykrywającego rdzeniowy zanik mięśni do narodowego programu badań przesiewowych u noworodków.
- Dołączyliśmy do akcji wrocławskich studentów „Wielka Draka dla Dzieciaka” – razem zebraliśmy ponad 23 000 zł, które zostaną przekazane na rehabilitację dwóch chorych braci – Dawida i Szymona,
- W 2021 roku pomogliśmy już 488 dzieciom, przekazując dotację na ich leczenie i rehabilitację.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś organizacji, dla której chcesz przeznaczyć swój 1% podatku, jak co roku zachęcamy Cię do wsparcia naszych działań. Pamiętaj, że na podjęcie tej decyzji masz czas tylko do końca kwietnia, a każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie!

Przekazując swój 1% podatku Fundacji Polsat, pomagasz chorym dzieciom w realizacji potrzeb związanych z niezbędną rehabilitacją i leczeniem. Zebrane środki w całości zostaną przekazane na pomoc indywidualną naszych podopiecznych.

Rozlicz się sercem – to prosty gest!
KRS 0000 135 921
Swój PIT rozlicz za pośrednictwem: https://www.fundacjapolsat.pl/chce-pomoc-1-procent/