Fundacja Polsat pomaga dzieciom, które mają swoje marzenia

Przedstawiamy dwóch podopiecznych Fundacji Polsat. Franek i Olek to nasi dzielni bohaterowie, którzy codziennie walczą o lepsze życie.

Fundacja Polsat pomaga dzieciom, które mają swoje marzenia

Franek choruje na niezłośliwy nowotwór rdzenia kręgowego oraz niedowład kończyn dolnych. Porusza się na wózku inwalidzkim, aktywnym. Musi być pod stałą opieką specjalistów, m.in. onkologa. Wymaga stałej rehabilitacji oraz specjalistycznego sprzętu medycznego, który ułatwi mu codziennie życie.

  

Olek choruje na rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Wymaga kosztownej, wielogodzinnej rehabilitacji każdego dnia, a także specjalistycznego sprzętu.

  

Chłopcy jak wszystkie dzieci, mają swoje marzenia. Franek chciałaby móc stanąć na własne nogi, a Olek chciałby obudzić się i wyjść na spacer o własnym oddechu. To marzenia, które dla wielu z nas są codziennością a dla naszych małych bohaterów celem, który mogą osiągnąć dzięki stałej rehabilitacji.

Ta rehabilitacja jest możliwa dzięki Wam, darczyńcom o złotych sercach. Dziękujemy za każdą przekazaną złotówką na pomoc naszych podopiecznym.

Galeria zdjęć