4. Bieg z Radością dla 3,5 letniej Marysi

Udało się zebrać 31 801, 48 zł.

4. Bieg z Radością dla 3,5 letniej Marysi

TOYOTA Radość 9 października po raz 4 zorganizowała Bieg z Radością oraz 2 Bieg z Radością Malucha. Celem biegu jest promocja aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia, rynku lokalnego, ale przede wszystkim pomoc. W tegorocznej edycji część pieniędzy z pakietów startowych oraz darowizny zebrane do puszek przez naszych wolontariuszy zostały zebrane na pomoc 3,5 letniej Marysi, podopiecznej Fundacji Polsat. Dziewczynka niedowidzi, nie mówi i nie chodzi. Wymaga też stałej opieki oraz potrzebuje rehabilitacji. Marysia czeka na diagnozę, która pomoże prawidłowo dobrać metody leczenia.

Link do zbiórki: https://subkonta.fundacjapolsat.pl/profile/f1e78b06

  

Na starcie dystansu 5 km i 10 km pojawiło się prawie 1 500 uczestników. Udział wzięli również rodzice Marysi, którzy po przekroczeniu mety przyznali, że przygotowana trasa była bardzo przyjazna, ludzie pomagali sobie podczas biegu, a przy okazji udało się osiągnąć rekordowy czas!

O tegorocznym 2 Biegu z Radością Maluch, w trzech kategoriach wiekowych wzięło udział około 500 dzieci! Cieszymy się, że oprócz lekkiej rywalizacji, najmłodszym towarzyszyła przede wszystkim radość i dobra zabawa.

W ramach akcji zostało zorganizowane miasteczko biegowe, a w nim piknik rodzinny podczas którego czekało mnóstwo atrakcji, gry i zabawy dla dzieci, pokazy artystyczne, muzyka na żywo oraz loteria z nagrodami od sponsorów wydarzenia.

Na miejscu była również ekipa programu #JesteśmyDlaDzieci. W specjalnym odcinku na żywo, gośćmi Bartosza Kwiatka byli: Małgorzata Nawrocka - przewodnicząca Rady Fundacji Polsat, Paulina Margielska - mama Marysi, Krystyna Aldridge-Holc - Prezes Fundacji Polsat oraz Maja Kleszczewska - prezes Toyota Radość, organizatorka Biegu z Radością.

W trakcie wydarzenia zebrano 31 801,48 zł, które pomogą Marysi w dalszej diagnozie.

Galeria zdjęć